رفع سلولیت و لاغری موضعی

رفع سلولیت و لاغری موضعی در سیرخ

مرکز زیبایی سیرخ کامل ترین و برترین دستگاه های روز دنیا را در جهت رفع سلولیت،لاغری موضعی و رفع افتادگی پوست شما را دارد ،مانند دستگاه های  اگزیمیا Eximia, ایکس ویو X-wave, تریمکس3Max, پاورشیپ Powershape, مزوکربونیک Co2therapy

در هر جلسه از پکیج های لاغری و رفع سلولیت در سیرخ از تمامی دستگاه های زیر متناسب با نیاز شما استفاده می شود و یک پکیج فوق العاده حرفه ای در درمان لاغری و رفع سلولیت های شما به شمار می آید،در ادامه به کارایی این دستگاه ها اشاره می کنیم:

دستگاه  ایکس ویو (X-WAVE) ساخت سویس و آلمان

ایکس ویو با تولید امواج آکوستیک ویو با شدت بالا، باعث ایجاد ارتعاش در بافت همبند و شکسته شدن چربی سخت و متراکم در بافت سلولیت می‌شود بعد از درمان با ایکس ویو ،جریان خون در رگ‌های کوچک‌تر افزایش  می‌یابد و به این ترتیب با ورود اکسیژن بیشتر به بافت سلولیت و خروج سموم و دی اکسیدکربن از آن ، فرآیندهای متابولیک و احیای بافتی تسریع شده و همین امر به درمان سلولیت منجر می شود.

 

دستگاه اگزیمیا EXIMIA

اگزیمیا دستگاهی غیر تهاجمی بوده که در رفع سلولیت، لاغری موضعی و سفت شدن پوست و... دارای کاربرد می باشد. این دستگاه با 4 هندپیس  با 4 تکنولوژی مختلف می باشد که علاوه بر کاهش چربی و رفع سلولیت باعث سفت شدن و لیفت پوست نیز می گردد.

دستگاه اگزیمیا لاغری ساخت یک شرکت ایتالیایی بوده که ترکیبی از امواج لیزر و الکتروپوریشن و چندین تکنولوژی موجود در لیزر پوریشن و میکرودرم و اندورادیومگ به صورت همزمان داراست ،که علاوه بر لاغری موضعی با کمک هندپیس رادیو فرکوئنسی چند قطبی سفت سازی پوست در  نواحی درمانی را نیز به همراه دارد.

درمان سلولیت با اگزیمیا در واقع ترکیب دو تکنولوژی اولتراپوریشن (Ultraporation) و اندولیفت (Endolift) می باشد

با کمک اولتراپوریشن کار حل کردن چربی ها و پیکرتراشی با اگزیمیا انجام شده و با اندولیفت تخریب سلولیت ها و لیفت در ناحیه انجام می گیرد. در واقع تنها تکنولوژی ترکیبی است که با کمک آن حتی در جلسات ابتدایی تغییرات قابل مشاهده می باشد. دستگاه اگزیمیا برای لاغری شامل 4 مرحله مکش، رهاسازی، مکش، ارتعاش است. با تکرار این 4 مرحله گردش خون  و سرعت متابولیسم در بافت مورد نظر بالا رفته و چربی ها و پوست ناحیه درمان می گردد.

دستگاه پاورشیب POWER SHAPE

 پاورشیپ دستگاهی قوی در جهت رفع سلولیت ولاغری موضعی نواحی مختلف بدن است ، پاورشیپ یک روش عالی و بدون نیاز به جراحی، برای از بین بردن چربی های اضافی بدن است، پس از استفاده از دستگاه پاورشیپ به راحتی می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید.

زمانی که از این دستگاه برای لاغری استفاده می گردد، مکانیزم های وکیوم به کار برده می شود و لیزر درمانی با طول موج کمتر از 650 نانومتر است.

روند دستگاه پاورشیپ به این صورت است که چربی های ذخیره شده در بدن حل شده،جریان خون در این بافت ها افزایش می یابد که در نتیجه باعث از بین رفتن چربی ها در بافت ها می گردد ،از سوی دیگر با استفاده از دستگاه پاورشیپ قدرت کلاژن سازی پوست افزایش میابد که این مسئله نیز باعث جوان سازی پوست وبرطرف شدن سلولیت پوست می گردد.


دستگاه تریمکس 3MAX

این دستگاه شامل دو بخش آراف وکیوم  (RF VACUUM)  و کویتیشن اولتراسوند(CAVITATION) می باشد

در دستگاه  تری مکس ،تركيبي از این مكانيسم ها وجود دارد كه استفاده همزمان اين سه مكانيسم علاوه بر تاثير جداگانه هركدام اثر synergic نيز دارد (به این معنی که اثر یکدیگر را مضاعف می کنند )

آراف واكيوم RF VACUUM

Uni polar RF نسبتا عمقي نفوذ كرده (حدود MM20) و بنابراين هم پوست و هم بافت چربي زير پوست را تحت تاثير قرار مي دهد .
ولي 
bipolar RF  در عمق كمتري از پوست (2-4mm)  نفوذ ميكند و روي سطح پوست اثر مي گذارد سپس كلاژن سازي در آن را تحريک می گردد و موجب سفت تر شدن و جوانسازي پوست مي گردد .در اين دستگاه از هردو نوع RF يعني unipolar و bipolar  بطور همزمان استفاده می شود كه تركيب آنها اثري فوق العاده بر روي كلاژن سازي وكاهش چربي ها دارد

واکیوم بامکش دستگاه سبب بر قراري  جريان خون و ازبين رفتن مواد زائد بدن شده و بالا رفتن متابوليسم بدن می گردد و همانند ورزش بدن اعمال اثر مي كند .بدين ترتيب به تنهایی موجب افزايش سوخت و ساز و شكستن بافت چربي ها و كاهش سايز مي شود .همچنين باعث ترميم وتحريك فيبروبلاست ها جهت توليد كلاژن والاستين در پوست مي شود .

کویتیشن CAVITATION

کویتسشن با استفاده از امواج فراصوتي اولتراسوند روي بافت چربی ها اثر گذاشته و با ایجاد حباب در سلول های چربی با موجب فشرده و متراكم شدن چربی ها مي شود و تري گلیسريد و محتويات سلولهاي چربي از آن خارج شده و از طريق سيستم لنفاوی و در نهایت از طریق ادرار دفع مي گردد .

دستگاه کربوکسی تراپی CO2 THERAPY

 کربوکسی تراپی در درمان سلولیت نقش بسزایی دارد 

هنگام تزریق گاز دی اکسید کربن در موضع سلولیت ،چربی های بی هوازی یا همان سلولیت ها در اثر افزایش جریان خون متلاشیشده و از طریق لنف بدن دفع می شوند ، به طور کلی سلولیت ها و تیرگی و مشکلات عمده ی بدن که در اثر کاهش خونرسانی در سرتاسر بدن ایجاد می گردند بوسیله ی کربوکسی تراپی بدلیل بالا بردن جریان خون با افزایش هموگلوبین و تشدید اکسیژن رسانی کمک شایانی در جهت خونرسانی بدن و در نتیجه از بین بردن سلولیت ها دارد

 

 

 

مشاورین آنلاین شبانه روزی:
👥09330101210-11

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :